Domki w Tatrach - udany urlop w górach

Tatrzańskie doliny

Nasze domki w Kościelisku to wprost wymarzone miejsce noclegowe dla miłośników malowniczych spacerów. Z łatwością dotrzecie do Doliny Chochołowskiej i największej z hal tatrzańskich, na której prowadzony jest tradycyjny wypas owiec, a na wiosnę masowo kwitną krokusy. W trakcie pobytu w domkach w Tatrach wybierzcie się koniecznie do Doliny Kościeliskiej - najsłynniejszej, liczącej 8 km doliny polskich Tatr Zachodnich, którą otaczają między innymi: Ornak, Kominiarski Wierch i Smreczyński Wierch. Polecamy również wycieczkę ku Dolinie Małej Łąki, oferującej jeden z najpiękniejszych widoków na Giewont i do Doliny Lejowej - cichej, spokojnej, idealnej by uciec od miejskiego zgiełku.

Przygoda na szlaku

Gościom góralskich domków, spragnionych emocji na szlaku, polecamy dziesiątki kilometrów tras wiodących na najsłynniejsze z tatrzańskich szczytów. Kościelisko to idealny punkt startowy w wyższe partie Tatr Zachodnich, takie jak Starorobociański Wierch (2175 m), Ornak (1854 m) i Tomanowa Przełęcz (1686 m). Wspaniałe widoki oferuje również przejście Czerwonych Wierchów, których nazwą określane są cztery szczyty: Kopa Kondracka (2005 m), Małołączniak (2096 m), Krzesanica (2122 m) i Ciemniak (2096 m). Wprawni wędrowcy będą mogli spróbować swoich sił na trudniejszych trasach, w tym najpopularniejszym, czerwonym szlaku ciągnącym się od Zawratu po Przełęcz Krzyżne, noszącym nazwę Orlej Perci.

Białe szaleństwo

Nocleg w domkach w Kościelisku sprawi mnóstwo frajdy aktywnym fanom białego puchu. Miłośnicy narciarstwa i snowboardingu w najbliższej okolicy znajdą liczne ośrodki, które pozwolą im na zimowe szaleństwo na stoku. W pobliżu czekają dobrze przygotowane stacje i wyciągi o różnej długości i o różnym stopniu zaawansowania: Witów-Ski, Polana Biały Potok, Chotarz - Ski Kościelisko, UBOC Witów i Pod Butorowym Kościelisko. Chętni będą mieli okazję podszlifować swoje umiejętności w jeździe pod okiem instruktorów.

Ekstremalne doznania

Domek z trzema sypialniami to świetne miejsce wypoczynkowe dla osób, które oprócz komfortu, od pobytu w górach oczekują też sporej dawki adrenaliny. Z myślą o nich powstają takie wyjątkowe atrakcje Zakopanego i okolic, jak choćby przejażdżki quadem lub skuterem śnieżnym, widokowe loty szybowcem, wspinaczka na górskich ścianach, rafting na górskiej rzece czy tradycyjne kuligi zimowe zakończone biesiadą przy ognisku. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Relaks w termach

Zakopane, nieopodal którego znajdują się nasze podhalańskie domki w Kościelisku, to nie tylko słynne tatrzańskie szlaki i dziesiątki kilometrów tras narciarskich, ale również wspaniałe miejsce relaksu na najwyższym poziomie. Tym, którzy podczas pobytu w górach pragną zaznać głębokiego wypoczynku, polecamy wizytę w licznych ośrodkach z basenami termalnymi. Do najlepszych z nich należą Termy Chochołowskie, Termy Bukovina, Termy Bania, Aquapark Zakopane i Termy Szaflary. Baseny z ciepłą wodą, seanse saunowe, kojące masaże i wiele innych atrakcji dla ciała i ducha - pozwólcie sobie na wytchnienie po dniu pełnym wrażeń!